به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  مقصد امروز ما شهر شاعران و نویسندگان فارسی زبان است. می خواهیم از شهر تاریخی کرمان بگذریم و با سعدیه غزل بخوانیم. بیایید کنار حافظ بنشینیم و با دعای حافظ در زندگی ثروتمند شویم. در کرمان پسته بردارید، کوله بار ببندید و برای این مسافت پر پیچ و خم در جاده جدید بمانید. از شهر گرم و کویری کرمان می خواهیم به دیار شیراز گلستانی برویم و با فالوده خوشمزه اش کاممان را شیرین کنیم.


  فاصله کرمان تا شیراز از نظر مسافت و زمان
  بسته به اینکه چگونه جاده را دوست دارید، فاصله تا مقصد انتخابی شما متفاوت است. برای سفر از کرمان به شیراز یا برعکس سفر از شیراز به کرمان و رزرو هتل های کرمان به طور کلی سه راه پیش رو دارید. مسیر اول 566 کیلومتر است که از شهرهای بردسیر و سیرجان می گذرد و در نهایت به شیراز می رسد. این مسیر با جاده کرمان تا شیراز حدود 7 ساعت و 20 دقیقه در راه خواهید بود. مسیر بعدی از هرات و مرودشت می گذشت. طول مسیر 595 کیلومتر است و شما را به مدت 8.5 ساعت در جاده نگه می دارد. سومین جاده پیش روی شما از هرات می گذرد و به روستاهای طشق و ارسنجان می رسد و سپس به سمت آسمان ادامه می یابد. طول مسیر 597 کیلومتر است و حدود 8 ساعت طول می کشد تا به شیراز برسید.


  کرمان تا شیراز چند کیلومتر است؟
  اگر می خواهید در مسیر کرمان به شیراز به سیرجان بروید یا از جنگل های فسا عبور کنید، اولین مسیر مستقیم را انتخاب کنید. این مسیر به طول 566 کیلومتر نزدیکترین مسیر کرمان به شیراز است. به این ترتیب از شهرهای باغین، بردسیر، سیرجان، قطرویه، نی ریز، حسن آباد سورمق، حاجی آباد، عباس آباد گذشت و سپس به بزرگراه شیراز فسا بندرعباس رسید. این راه را تا انتها ادامه دهید و از شهرهای مهارلو و برمهور بگذرید و به شیراز برسید.
  مسیر دوم که 600 کیلومتر طول دارد، از طریق شهرهای قاسم آباد، حاجی آباد، کبوترخان، ناصریه، مس سرچشمه، شهربابک، رباط، منزیل آباد، قادرآباد، سعادت شهر، مرودشت، زرقان به شیراز می رسد. مسیر سوم به طول 597 کیلومتر از شهرهای رفسنجان، شهربابک، آباد طشک، ارسنجان و مرودشت می گذرد.


  فاصله شیراز تا کرمان چقدر است؟ + برنامه ریزی سفر
  اولین مسیر؛ بزرگراه شیراز - سارستان، بزرگراه استبان - فحسا. این مسیر 570 کیلومتر است که در 6 ساعت و 42 دقیقه آن را طی خواهید کرد.
  راه دوم جاده مرودشت - سعادت شهر، جاده جهک، جاده مشکان است. این مسیر 597 کیلومتر است و شما آن را در 7 ساعت و 40 دقیقه طی خواهید کرد.
  فاصله شیراز تا کرمان چقدر است؟ + برنامه سفر
  راه سوم؛ بزرگراه مرودشت - سعادت شهر، خیابان چنار ناز - خوانسار، خیابان مشکان. این مسیر 593 کیلومتر است که در 7 ساعت و 4 دقیقه طی خواهید کرد.

  جهت اطلاعات سفر به همدان به صفحه هتل های همدان مراجعه کنید.

   

  alavi
  پنجشنبه 26 آبان 1401 - 13:56
  بازدید : 2404
  برچسب‌ها :

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 6
  تعداد کل نظرات : 1

  خبرنامه